Hakkımızda

Kuruluş Tarihi 2015, Konuşuyorlarmış.

İlk yıllarda hafifften başlamışlardı. Bazıları bu konuşmayı pek ciddiye almıyordu, Ulusal bir marka olacaklarmış diye gülenler bile oldu bizde onlara iyi görünmeleri için cilt bakımı ürünleri hediye ettik.

Güzel gidiyorduk ve hatta çok güzel gidiyorduk bizde o zaman dedik ki daha güzel gidelim. Bu işi güzellikle çözelim dedik. Güzel oldu. ve farklı gramajlarda farklı formüller ile tam 19 çeşit ürün geliştirdik.

Nasıl mı? Hepsini tek tek sonra anlatırım... İnanılmaz kampanyalar yaptık önce inanmak istemeyenler oldu. Bizde olsun dedik.

Büyük tedarikçilerimiz ile anlaşmalarımız sayesinde güzel mi güzel bir ekip olduk. Dahada güzeli bizi seven o kadar çok kişi vardı ki, İşte o güzel insanlar bizi konuşmaya başlayınca “güzelliğimiz arttı..”

Biz onları onlar bizi 2015 yılından beri sevdik. Onların istekleri doğrultusunda hareket ediyorduk. Yine aynı şekilde devam ediyoruz. Kendi rengimizi çok seviyoruz.

Vizyonumuz

“Mutlu olmak, eğlenmek, bakımlı olmak, özgürlük her insanın yaşamsal hakkı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile bunun için çalışıyoruz.”

Misyonumuz

“Kozmetik sektörünün nabzını sürekli müşahade altında tutup güleryüzlü ve profesyonel bilim insanlarımız ile Softcosmetic enstitüde müşterilerimize kaliteyi üretmek için sürekli mesaideyiz.”